vip-ev-sahiplerine-saygi:-40-10000$

VIP Ev Sahiplerine Saygı: 40-10000$

Bu yaklaşık bir ay önce oldu.

Jelena’ya ve benim gibi aptallarla her gün uğraşmak zorunda kalan tüm VIP Sunucularına büyük saygım olduğunu söylemeliyim.

Temel olarak, o gün civarında içmeye başladım. Akşam 4 civarında, kendimi akşamdan kalma hissettim ve Jelena’ya mesaj atmaya başladım.

O gün bir Stake doğum günüm vardı ve ondan $27 bonusu aldım. $27 için 164764 koştum k ve bu güne kadar nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.

Tek hatırladığım, bir noktada Keno’ya $299 bahisleri yapıyordum ve ertesi sabah 0 ile uyandım. bakiye, çok fazla bilet, (yırttığım) şişman bir komisyon iadesi, kötü bir akşamdan kalma ve nasıl yaşadığıma dair bir hatıra 10k ve hepsini kaybettim çünkü ben bir aptalım.

Onunla bir daha içersem hesabımı kapatacağına dair bir anlaşma yaptım. Kendinizi kontrol etmekte zorlanıyorsanız, aynı anlaşmayı ev sahiplerinizle de yapmanızı tavsiye ederim.

Hala bunu düşünüyorum k ve bu acıtıyor bok gibi ama en azından bir sürü insana bahşiş verdim, yağmur yağdı ve önemsiz şeyler yaptım, umarım birilerini mutlu etmişimdir.

Kendimi mutlu hissettiğim bir gün değildi.

TED Konuşmama katıldığınız için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.