mason-greenwood-ciddi-aile-ici-kotuye-kullanim-iddialari

Mason Greenwood- Ciddi Aile İçi Kötüye Kullanım İddiaları

Çirkin olduğu için herhangi bir fotoğraf veya ses bağlantısı vermeyeceğim, ancak Greenwood tecavüzün yanı sıra aile içi şiddet ile de suçlanıyor.

Doğruysa ona ne olur?

Bu noktada bir söylenti olsa da doğru olduğuna inanıyorum. Ancak, sosyal medyada gördüğü tüm ilgiye rağmen, aslında bazı gerçekler olabileceğini varsayıyorum.

Açıklığa kavuşturmak için, eski kız arkadaşı Harriet Robson, doğrulanmış IG profilinde bir dizi fotoğraf ve ses klibi yayınladı. Bunlar, yüzü ve vücudu çürük olan onun hakkındaki hikayeleri içerir. Ses aynı zamanda onu seks yapmaya zorlamaya çalıştığını gösteriyor.

) 3

Resimler korkunç ve en azından bir tecavüz soruşturması başlatmak için yeterli olması gereken ses dosyası da öyle. MUFC’nin buna (ve diğer ana akım medyaya) nasıl tepki verdiğini görmek büyüleyici olacak.

Partner şiddeti futbolda yaygındır, ancak çoğu zaman büyük meblağlar ile örtbas edilir. Keşke doğruysa ona kitabı (veya tuğlayı) atsalar.

Sonraki saat anahtar olun – ya polis araştıracak ya da olağan “instam saldırıya uğradı/bunu asla yapmaz/o çok iyi bir insan” saçmalıkları olacak.

3

5 dakika önce , andywilliams34 dedi ki:

Resimler korkunç ve ses dosyası da öyle. en azından tecavüz soruşturması başlatmak için yeterli olmalı. MUFC’nin buna (ve diğer ana akım medyaya) nasıl tepki verdiğini görmek büyüleyici olacak.

Partner şiddeti futbolda yaygındır, ancak çoğu zaman büyük meblağlar ile örtbas edilir. Eğer doğruysa, keşke ona kitabı (veya tuğlayı) atsalar.

Sonraki saat anahtar olun – ya polis araştıracak ya da olağan “instam saldırıya uğradı/bunu asla yapmaz/o çok iyi bir insan” saçmalıkları olacak.

% katılıyorum

Görmek güzel Sosyal medyada çok sayıda MUFC hayranı iddialardan iğrendi. Bunun adil olduğunu düşünmüyorum. Yetenekli ama böyle bir istismara göz yummak kabul edilemez.

2

2 dakika önce, ColourMeUp şunları söyledi:

01% katılıyorum

Sosyal medyada çok sayıda MUFC hayranının iddialardan iğrendiğini görmek güzel. HTML4_ Bu iddialarla ilgilenilmezse insanlığa olan inancımı kaybederim.

Garip olacak saat dostum ama gönderiler şimdiden çok sayıda destek/tekrar tweet aldı. Bilgi, sosyal medyada yayınlandıktan sonra çok hızlı yayılır.

Futbolda yolsuzlukların ilk elden görülebileceği bir gerçektir. Beş yıl kadar önce birinci lig takımlarında iki danışmanlık işim vardı. Belirli bir kulüp, oyuncusuna sabah saat iki civarında akademideki sahaya arabasını sürdü. Yerel sürtük onları kovaladıktan sonra takip etti. Onun kokain olduğu ortaya çıktı. Bazı sözlerin ardından polis geldi ve oyuncunun yaralandığını bildirdi. Sonraki haftalarda oynayamadı. Hepsi kaplıydı. PS’de olduğu gerçeğiyle ilgisi yokmilyon maaş, kulüplerin en iyi oyuncularından biriydi ve bir milli takımda da oynuyor.

2

8 dakika önce, andywilliams91 dedim:

Garip olacak saat dostum ama mesajlar çoktan geldi çok sayıda destek/tekrar tweet aldı. Bilgi, sosyal medyada yayınlandıktan sonra çok hızlı yayılır.

Futbolda yolsuzlukların ilk elden görülebileceği bir gerçektir. Beş yıl kadar önce birinci lig takımlarında iki danışmanlık işim vardı. Belirli bir kulüp, oyuncusuna sabah saat iki civarında akademideki sahaya arabasını sürdü. Yerel plod, onları bir kovalamacaya götürdükten sonra onları takip etti. Onun kokain olduğu ortaya çıktı. Bazı sözlerin ardından polis geldi ve oyuncunun yaralandığını bildirdi. Sonraki haftalarda oynayamadı. Hepsi kaplıydı. PS’de olduğu gerçeğiyle ilgisi yokmilyon maaş, kulüplerin en iyi oyuncularından biriydi ve bir milli takımda da oynuyor.

Vay canına, bu işin ilginç bir yanı!

Evet, ne yazık ki, örtbaslar her zaman oluyor, para konuşmaları yüzünden yıllarca halının altına itilen tonlarca şey olduğunu hayal ediyorum

Sırf ses klibini dinlerken, kitabın kendisine atılmasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. O temelde bir yaşındaki Jimmy Saville.

) 2

Bu korkak herifin ağzından tekme atmaya ihtiyacı var, bir adam nasıl ufacık bir kızı dövebilir.. kahrolası korkak. Stan Collymore’un bir Paris İskoç Barında Ulrika Johnson’ı tokatladığını hatırlarsınız. Bardan bir barmen geldi, Collymore’u yakaladı ve onu bardan dışarı sürükledi.

) 1 ) dakika önce lucy_tgc dedi ki:

Harriets Instagram hikayesine baktım ve keşke yapmasaydım. Tekrar oynamasına izin verilmemeli ve ellerinin kesilmesi gerekiyor. O aşağılık bir canavar

Suçluysa kazandı’ tekrar oynama.

5 dakika önce ColourMeUp dedi ki:

Suçluysa bir daha oynamaz.

Görünüşe göre tecavüz ve saldırı şüphesiyle yeni tutuklandı

1 ) 5 dakika önce, andywilliams dedi ki:

Anlaşılan tecavüz ve saldırı şüphesiyle yeni tutuklandı

Az önce gördüm. Bu kişiler idrak ötesidir. Adam her şeye sahipti ve sonra böyle iğrenç şeyler yaparak çöpe attı.

Umarım başına geleni alır

) 1 5 dakika önce, david dedi ki:

Az önce gördüm. Bu insanlar benim anlayışımın ötesinde. Dünya onun istiridyesiydi ve onu böyle iğrenç hareketlerle fırlatıp attı.

Umarım başına geleni alır

Nike sözleşmesini içinde çekecektir. saat

Kızın öne çıkması için adil oyun. Herhangi bir tecavüz/saldırı iddiası, her iki taraftan da “uzmanlar” çekeceğinden ve kendisine suistimal edilen bir sürü trol alacağından

Suçu kanıtlanana kadar masum ama şu an için kötü görünüyor. Duvarcı

Çok fazla var olduğunu çok ironik buluyorum. Utd hayranları yasaklanması/kontratının feshedilmesi gerektiğini söylüyor………ama profil fotoğraflarında ronaldo var

Cehennem her şeyi kaybet sadece Mendy’nin başına gelenlere bak, polis bunu halının altına atamaz ve bu yüzden yapmamalı, bu konuda hiçbir şey görmedim sadece burada söylenenler, bu futbolcular kendilerini kanunların üstünde sanıyorlar çünkü harcadıkları aptalca para miktarı. Heriflerin kadınlara vurması yeterince korkunç, ama tecavüz hakaretine ek olarak, adam hepsini hak ediyor. Elbette Man Utd, yapılan iddialara göz yumamaz, sözleşmesinin bir sonraki dönemde feshedilmesini beklerdim saat. Aptal küçük hıyar

1

United tarafından uzaklaştırıldı. Görünüşe göre bu son değil.

Herkes hala Gazza’nın üzerine atlıyor. Belki de Gazza bir kadın dövücü olduğundandır.

) 1

4 dakika önce, RB dedim:

Herkes hala Gazza’nın üzerinde masturbasyon yapıyor. Belki de Gazza bir kadın dövücü olduğundandır.

Ronaldo ile aynı ama dostum – o kızı vegas’tan ödedi PSk ve gitmesi bekleniyordu. adresinde yeni bir hukuk davası açılmıştır. ve halen devam ediyor

8 dakika önce , andywilliams10 dedi ki:

Ronaldo ile aynı ama dostum – o kızı vegas PS’den ödedi20k ve gitmesi bekleniyordu. adresinde yeni bir hukuk davası açılmıştır. ve halen devam ediyor

Evet, aslında sigurdsson’ın da paedo olduğunu pek duymuyorsunuz.

Hayatın her alanında insanlar partnerlerine ve çocuklarına karşı adı geçmeyen zalimlik ve şiddet eylemlerinde bulunur ve toplum sokaktaki adamı yakalanırsa cezalandırır ve bu davranışı görmezden gelir. eğer kişi herhangi bir ünlüyse. Bu yaygın bir hastalıktır. Ünlü dokunulmazdır. Ünlüler dokunulmazdır. Büyük para büyük avukatları ve politikacıları satın alabilir. İnsanların hesap vermelerinin ve servetleri veya siyasi eğilimleri ne olursa olsun herkese adalet dağıtmalarının zamanı geldi.

Yıllar boyunca güvenimizi suistimal eden Jimmy Saville’de olduğu gibi Mason Greenwood’un eylemlerini kınamakta haklıyız. 1643531783 1643561486 274251 7235427


Düzenlendi
1 Şubat tarafından Solario


https://m.youtube.com/watch?v=oo0d1zTAFKA1643577257

1643576460 2 1643722522 Öldürme tehditleri üzerine tutuklandı. Bence o bitti.

1643576460 Mason Greenwood, Öldürülen ve Öldürülen Tehditlerden Tekrar Tutuklandı. Cristiano Ronaldo İddiaları

1643575465

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.