mason-greenwood-ciddi-aile-ici-istismar-iddialari

Mason Greenwood- Ciddi Aile İçi İstismar İddiaları

Bakması hoş olmadığı için herhangi bir resim veya ses bağlantısı vermeyeceğim , ama uzun ve kısa olan, aile içi şiddet ve tecavüzle suçlanması.

Doğruysa ona ne oluyor?

Şu anda bunun sadece bir iddia olduğunu belirtmeliyim, ancak sosyal medyada kazandığı ilgiyle, bunda bir miktar gerçek olduğunu varsayıyorum. ne yazık ki. Daha açıklığa kavuşturmak için, kız arkadaşı/eski kız arkadaşı Harriet Robson, doğrulanmış IG hesabında bir dizi hikaye yayınladı Kanlar içinde yüzü, yara bere içinde vücudu, onu seks yapmaya zorlamaya çalıştığı vb. sesler, oldukça kötü bir kanıt gibi görünüyor. 3 ) Resimler korkunç ve en azından bir tecavüz soruşturması başlatmak için yeterli olması gereken ses dosyası da öyle. MUFC’nin buna (ve ana akım medyaya) tepkisinin ne olduğunu görmek ilginç olacak.

Futbol dünyasında ortaklara yönelik şiddet nadir değildir, ancak çoğu endüstride olduğu gibi, büyük meblağlardaki paralar nedeniyle örtbas edilir. Eğer doğruysa, umarım kitabı ona atarlar (ya da daha çok hak eden bir tuğla).

Sonraki saatler önemli olacak – ya polis araştıracak ya da olağan “instam hacklendi/bunu asla yapmaz/o çok iyi bir insan” saçmalıkları olacak .

3 5 dakika önce, andywilliams91 dedi ki:

Resimler korkunç ve en azından bir tecavüz soruşturması başlatmak için yeterli olması gereken ses dosyası da öyle. MUFC’nin buna (ve ana akım medyaya) tepkisinin ne olduğunu görmek ilginç olacak.

Futbol dünyasında ortaklara yönelik şiddet nadir değildir, ancak çoğu endüstride olduğu gibi, büyük meblağlardaki paralar nedeniyle örtbas edilir. Eğer doğruysa, umarım kitabı ona atarlar (ya da daha çok hak eden bir tuğla).

Sonraki saatler önemli olacak – ya polis araştıracak ya da olağan “instam hacklendi/bunu asla yapmaz/o çok iyi bir insan” saçmalıkları olacak . 02% Katılıyorum

Sosyal medyada çok sayıda MUFC hayranının iddialardan iğrendiğini görmek güzel.

Eğer bu bir kenara bırakılırsa insanlığa olan tüm inancımı kaybederim, umarım çok yetenekli olduğu için üzgün bir oyuncu olarak biter ama buna göz yumamazsınız bu istismar seviyesi.

2 2 dakika önce, ColourMeUp şunları söyledi: 02% Katılıyorum

Sosyal medyada çok sayıda MUFC hayranının iddialardan iğrendiğini görmek güzel.

Eğer bu bir kenara bırakılırsa insanlığa olan tüm inancımı kaybederim, umarım çok yetenekli olduğu için üzgün bir oyuncu olarak biter ama buna göz yumamazsınız bu istismar seviyesi. Garip olacak saat dostum ama gönderiler şimdiden çok sayıda destek/re-tweet aldı. Herhangi bir bilgi sosyal medyaya düştüğünde son derece hızlı bir şekilde yayılır.

Üst düzey futbolun yozlaşmış olduğunu ilk elden biliyorum; Yaklaşık 5 yıl önce premier lig takımları için iki danışmanlık işiyle görevlendirildim. Özellikle bir kulüpten bir oyuncu, sabah saat 2’de arabasını akademi sahasına çarptı, ardından yerel hantal onları kovalamaya başladı. Sarhoş olduğu ortaya çıktı. Sözler değiş tokuş edildiğinde, polis gitti ve oyuncu “yaralandı”, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta boyunca oynayamadı. Hepsi kapalı. Bir £ üzerinde olduğu gerçeğiyle ilgisi yok.) milyon maaş, kulüplerin en iyi oyuncularından biriydi ve milli takımda da oynuyor.

2 8 dakika önce, andywilliams dedi ki: Garip olacak saat dostum ama mesajlar var şimdiden çok sayıda destek/tekrar tweet aldı. Herhangi bir bilgi sosyal medyaya düştüğünde son derece hızlı bir şekilde yayılır.

Üst düzey futbolun yozlaşmış olduğunu ilk elden biliyorum; Yaklaşık 5 yıl önce premier lig takımları için iki danışmanlık işiyle görevlendirildim. Özellikle bir kulüpten bir oyuncu, sabah saat 2’de arabasını akademi sahasına çarptı, ardından yerel hantal onları kovalamaya başladı. Sarhoş olduğu ortaya çıktı. Sözler değiş tokuş edildiğinde, polis gitti ve oyuncu “yaralandı”, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta boyunca oynayamadı. Hepsi kapalı. Bir £ üzerinde olduğu gerçeğiyle ilgisi yok.) milyon maaş, kulüplerin en iyi oyuncularından biriydi ve milli takımda da oynuyor. Vay canına, bu işin ilginç bir yanı!

Evet, ne yazık ki, örtbaslar her zaman oluyor, para konuşmaları yüzünden yıllarca halının altına itilen tonlarca şey olduğunu hayal ediyorum Sadece ses klibini dinlemekten, ona atılan kitaba ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. O temelde bir eski Jimmy Saville. 2 ) ) Bu korkak herifin tekmelerine ihtiyacı var, bir adam nasıl küçücük bir kızı dövebilir.. kahrolası korkak. Hatırlayın yıllar önce Stan Collymore, Paris’teki İskoç barında Ulrika Johnnson’a tokat atmaya başladı, bardan çıktı ve Collymore’a somunu sıktı, onu dışarı sürükledi ve dövdü. 1 dakika önce, lucy_tgc dedi ki: Sadece baktım harriet Instagram hikayesi ve keşke yapmasaydım. Umarım adalet bulur, bir daha asla oynamamalı ve dk kesilmesine ihtiyacı var. O aşağılık bir canavar Suçluysa bir daha oynamaz. 5 dakika önce, ColourMeUp şunları söyledi: Suçluysa, bir daha oynamaz.

Görünüşe göre sahip olduğu az önce tecavüz ve saldırı şüphesiyle tutuklandı

1 5 dakika önce, andywilliams dedim:

Görünüşe göre tecavüz şüphesiyle yeni tutuklandı ve saldırı Az önce görüldü o.

Bu insanları gerçekten anlamıyorum. Dünyayı ayaklarının altına almıştı ve böyle gereksiz iğrenç davranışlarla hepsini bir kenara atıyor.

Umarım başına geleni alır 1 5 dakika önce, david64 dedim:

Az önce gördüm.

Bu insanları gerçekten anlamıyorum. Dünyayı ayaklarının altına almıştı ve böyle gereksiz iğrenç davranışlarla hepsini bir kenara atıyor.

Umarım başına geleni alır Nike sözleşmesini içinde geri çekecektir. saat

Kızın öne çıkması için adil oyun. Herhangi bir tecavüz/saldırı iddiası her iki taraftan da “uzmanlar” çekeceğinden ve kendisine suistimal edilen çok sayıda trol alacağından

Suçu kanıtlanana kadar masum ama şu anda Mason için kötü görünüyor

Bir çok utd hayranının onun yasaklanması/kontratının feshedilmesi gerektiğini söylemesini çok ironik buluyorum….. ….ama profil resimlerinde ronaldo var

) Her şeyini kaybedecek Mendy’ye ne olduğuna bir bak, polis bunu halının altına atamaz, o yüzden de atmamalı, görmedim bununla ilgili herhangi bir şey sadece burada söylenenler, bu futbolcular üzerinde oldukları aptalca para miktarı nedeniyle kanunların üzerinde olduklarını düşünüyorlar. Kadınları döven erkeklerden nefret ediyorum bu yeterince kötü ama tecavüz de işin içine girince bu adam başına gelen her şeyi hak ediyor. Elbette Man Utd, yapılan iddialara göz yumamaz, sözleşmesinin bir sonraki dönemde feshedilmesini beklerdim 01 saat. Aptal küçük hıyar 1 United tarafından uzaklaştırıldı. Umarım bu son olmaktan uzaktır.

Herkes hala Gazza’yı övüyor. Belki de beyaz bir kadın dövücü olduğu içindir. 1 ) 4 dakika önce, RB10 dedim:

Herkes hala Gazza’nın üzerinde masturbasyon yapıyor. Belki de beyaz bir kadın dövücü olduğu içindir.

Ronaldo ile aynı gerçi dostum – o kızı vegas’tan ödedi £k ve gitmesi bekleniyor uzakta. adresinde yeni bir hukuk davası açılmıştır. ve halen devam ediyor


8 dakika önce, andywilliams32 dedim: Ronaldo ile aynı ama dostum – o kızı vegas’tan ödedi £k ve gitmesi bekleniyordu. adresinde yeni bir hukuk davası açılmıştır. ve halen devam ediyor Evet, aslında sigurdsson’ın da paedo olduğu hakkında pek bir şey duymuyorsunuz. . Hayatın her alanında insanlar eşlere ve çocuklara karşı adı konulmaz zulüm ve şiddet eylemleri yapar ve toplum onu ​​cezalandırır. sokaktaki adam, yakalanırsa ve eğer kişi herhangi bir ünlüyse eylemi gözden kaçırır. Dünyamızı saran bir hastalık. Ünlü = dokunulmaz. Büyük para, politikacılarla birlikte büyük avukatlar satın alır ve yozlaşmış kararlar vermek için oradaki yargıçlar. Artık insanları hesaba çekmenin ve serveti veya siyasi duruşu ne olursa olsun tüm bireylere gerçek adaleti sunmanın zamanı geldi.

Mason Greenwood’un eylemlerinden haklı olarak tiksiniyoruz, tıpkı on yıllardır ulusların güvenini suistimal eden Jimmy Saville’e yapmamız gerektiği gibi. Şiddet ve para konusunda net olalım …. o, yasanın tüm gücüyle hizmet edilmesi gereken, para ve özgürlükten yoksun bırakılan, yasa tanımaz ahlaksız boş insanlardan oluşan bir ulus yetiştirmiştir.


Düzenlendi 1 Şubat Solario tarafından 1643745160 https://m.youtube.com/watch?v=oo0d1zTAFKA1643745160 1643576460 2 Öldürme tehditleri nedeniyle daha da tutuklandı. Bence bitirdi.

1643710913 Mason Greenwood Öldürülen Tehditten Tekrar Tutuklandı ve Cristiano Ronaldo İddiaları 1643575465

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.