man-utd-hayranlari…-rica-ederim

Man Utd Hayranları… Rica Ederim

1 dakika önce, Gkell727 dedi ki: @ ColourMeUp, kendi yetiştirdiğimiz oyuncularla başarımızı elde ettik. Kanlı bir üçlü kazandılar. Bir daha asla olmayacak.
Dün gece, John Terry giyimli genç bir bayan gördüğümde neredeyse kusacaktım. Bloke iyi bir oyuncuydu ama berbat bir insandı. Bloke’u çevreleyen ikiyüzlülüğün seviyesini görmek zor değil.

Jeff mükemmel bir oyuncuydu ama mutlaka harika bir insan değildi. Hayatın her alanında harika işler yapabilen ama aynı zamanda korkunç insanlar olan insanlar bulacaksınız.

Giggs’in ücretlendirileceğini görebilirsiniz. CPS, bir mahkumiyetten emin olmadan birinden onun boyunu talep etmez. (James English podcast’lerini hiç dinlediniz mi bilmiyorum ama Rhodri Giggs’in bahsettiği bir tanesi kardeşinin ne kadar tuhaf ve karanlık olduğu.

Sanırım kötü olan birkaç kişi sayabilirim futbolda geçen 15 sene. İmkanım olsa hepsini listelemeye bile çalışmayacağım. Liste uzayıp gidebilirdi.

Bu günlerde spor ve futbolda o kadar çok para var ki, hayatınızın her alanını yönetmek için bir pr ekibine ihtiyacınız var.İşlerin ticari yönü çok değerli olabilir, özellikle kariyerin sona erdikten sonra Rashford bir gün siyasete atılmak üzere eğitilecek gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.